O NAS

Witamy!

Jesteśmy profesjonalną firmą, która została założona przez miłośników karawaningu i sportów wodnych pragnących propagować ten wspaniały sposób spędzania wakacji. Zajmujemy się wynajmem 4-6 osobowych w pełni wyposażonych przyczep kempingowych na kempingu Albatros w Chałupach – gdzie otwarte są dla Was dwie restauracje “Pieprz i Sól” i “Poco Loco” oraz sklep całodobowy.

Chałupy to znana i lubiana miejscowość na Półwyspie Helskim która oferuje możliwość wypoczynku w bliskości z naturą. Znajdziecie tu dla siebie ciche i spokojne miejsce z dala od hałasu oraz zgiełku. Nasze przyczepy zlokalizowane są kilkanaście metrów od zatoki, a odległość od morza wynosi około 200 m. Będąc naszymi Gośćmi poczujecie klimat tego wspaniałego, jedynego w swoim rodzaju miejsca.

Miłośnicy sportów wodnych

Miłośnicy sportów wodnych mogą zdobywać umiejętności w dwóch szkołach windsurfingu i kitesurfingu znajdujących się na kempingu, a położenie spotu pozwala na naukę w najlepszych warunkach. Ukształtowanie terenu oraz stały wiatr sprawiają, że windsurfing staje się przyjemniejszy i bezpieczniejszy niż w innych rejonach zatoki, natomiast strefa kite zapewnia miejsce do nauki i pływania w spokoju i bez tłumu.

Wakacje w jednej z naszych przyczep kempingowych, to doskonałe rozwiązanie dla osób stroniących od jakichkolwiek ograniczeń, pragnących spędzić czas niemalże na łonie natury, korzystając z przepięknych, czystych i niezatłoczonych plaż. Jeśli marzą Ci się idealne rodzinne wakacje we wspaniałej atmosferze lub chcesz wybrać się z przyjaciółmi na niecodzienny wypad do polskiego „zagłębia” sportów wodnych, powinieneś skorzystać z naszej oferty!

Co nas wyróżnia?

  • pełne wyposażenie przyczep w cenie
  • doskonała lokalizacja
  • rodzinna atmosfera
  • profesjonalna obsługa na miejscu
  • bliskość szkółek: windsurfingowych i kitesurfingowej

ROYAL – CAMP

Pytania?

Jesteśmy dostępni dla Was pod numerem telefonu +48 531-722-692
oraz adresem mailowym info@royal-camp.pl,
a w sezonie bezpośrednio na kempingu.

Jesteśmy dostępni dla Was pod numerem telefonu
+48 531-722-692
oraz adresem mailowym
info@royal-camp.pl,
a w sezonie bezpośrednio na kempingu.

logo-500
Follow Us